İlkokul 4

Türkiye eğitim sistemi 2005 senesi itibari ile tümden gelim yerine tüme varım olarak değişmiştir. Okuma eğitimi ses temelli olarak verilmektedir. Bu sebepten dolayı öğrencilerin normal sesli okumaya geçmesi zaman almaktadır. Bazı öğrencilerde bu durum 4. sınıfa kadar sürebilmektedir. 

Kurumumuz 4. sınıf öğrencileri için hazırladığı, giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi ile 30 gün içinde hızlı okumaya geçirebilmektedir. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz hem sesli hem sessiz çok hızlı, seri ve akıcı şekilde okuyabilirler. 

İlkokul 4. sınıf öğrencilerinin eğitimleri diğer gruplardan tamamen farklıdır. Öğrencinin okuması gereken metinler ve kelimelerin seviyesi eğitim grubuna göre özel olması gerekmektedir. Ayrıca öğrencilerin hızları ve seviye artışlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kurumumuz çocuklar için hazırladığı göz koordinasyonu ile göz kaslarını geliştirip, takistoskop antrenmanları ile birlikte kelime görme hızını artırarak, gruplama ve gölgeleme egzersizleri ile göze metin üzerinde kontrol sağlar. Eğitim verimi hızlı okuma ve anlama testleri ile ölçümlenerek öğrencinin gelişimini hem öğretmen hem öğrenci olarak takip edilebilmektedir.

Fiyat :

449₺ Yerine 349₺

Başvuru Formu

Ödeme Tipi